Sofia Natural 1957

DOĞAL DÜNYAMIZA HOŞGELDİNİZ

Atalarımızdan bize miras kalan “Atalık Tohum”ları onlardan öğrendiğimiz geleneksel yetiştirme yöntemleriyle, Uzun yıllardır uğraşlarımız sonunda, yaklaşık 100 farklı türde atalık tohum elde etmeyi başardık.

  • Her yıl tohumlarımızı fide haline getiriyoruz.
  • Üretim esnasında herhangi bir kimyasal gübre, ilaç kullanmıyoruz.
  • Daha önce kimyasal ilaç kullanılmış topraklarda yetişmesi zor olduğundan, toprağın bakir olması ve kullanılan gübrenin solucan, inek, koyun veya tavuk gübresi kullanıyoruz.

Gıda üretim tekniklerindeki ilerlemeyle birlikte gıda maddelerinin üretiminde önemli artış ve çeşitlenmeler ortaya çıkmıştır. Bu durum üretimde kimyasal maddelerin yaygın kullanımını da beraberinde getirmiş; kanser, obezite ve genetikte değişmelere neden olmuştur. Günümüzde yoğun kimyasal girdilerin kullanıldığı tarıma alternatif olarak ve tarımda sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla organik tarım sistemi oluşmasına neden olmuştur. Ekolojik dengenin korunması, gıda güvenliği, sağlıklı beslenme, sürdürülebilirlik ve çevreyi koruma üzerindeki etkileri nedeniyle de organik ürünlere talep giderek artmaktadır.
Günümüz toplumunda en önemli ihtiyacımız doğal, temiz, lezzetli ve güvenilir gıdaya ulaşmak olmuştur. Bizler de bu ihtiyacınızı karşılamak için annelerimizin, ninelerimizin geleneksel yetiştirme yöntemlerini kullanarak, gizli tarifleriyle güvenilir ellerinden yapılmış ürünlerimizi www.sofianatural1957.com ‘da sizlerle paylaşmak istedik.

Öncelikle sizin için geniş bir aile sofrası kurduk. Zeytinin en güzel yetiştiği yerden, Ayvalık’tan gelen çeşit çeşit, enfes tatta zeytinyağlarımız, zeytin sütlerimiz, pekmez, reçel ve marmelatlarımız kahvaltılarımızın olmazsa olmazı. Yaptığımız organik domatesli soslarımızla menemensiz olmazdı tabiki. Ovalarından bal akan Nazilli’den dal kurusu ballı incirden cevize, salçadan doğal konserve ürünlerine, doğal yöntemlerle kurutulmuş kuru meyvelerimizi yanında, Türk sofrasının baş tacı olan çayımızı dileyenlere de birbirinden rahatlatıcı bitki çayı ve kahvelerimizi de hizmetinize sunuyoruz. Virüs savar ve etkileri saymakla bitmeyecek Defne yaprağı ve Zeytin yaprağı çayımızı kahvelerimizi sizler için katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.Organik ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tıkla kapınıza kadar taptaze, katkısız organik ürünlerimiz ile sofralarınıza geliyoruz.

Herkes katkısız, doğal beslenebilsin diye çıktığımız bu yolda bizi tercih ederek kadın bir girişimciye destek oldunuz. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız.

Saygı ve sevgilerimle..
Gülcan Canlıyiğit

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir

Güvenli Alışveriş

Tüm siparişlerinizde %100 güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı

Siparişlerinizi artık WhatsApp üzerinden hızlıca verebilirsiniz.

Sofia Natural 1957 e-ticaret sitesi kullandığı güvenlik yazılımları sayesinde müşterilerine en yüksek derecede güvenlik sağlar. Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Sofia Natural 1957 veri tabanına kayıt edilmemektedir bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir. Sofia Natural 1957 sitesinde bulunan SSL sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifrelenmekte ve sizlere güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır. İlgili banka tarafından sistemimize kurulan 3D Security sayesinde tüm işlemleriniz bankanız ile sizin aranızda yapılmaktadır. Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve yine ilgili bankanın sistemini kullanarak işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır. Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir. Çünkü Sofia Natural 1957 müşteri odaklıdır. Sofia Natural 1957 e-ticaret sitesinden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerinizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir. Sizlerin öneri ve şikayetlerinizi can kulağıyla dinliyor ve daima eleştirilerinizi dikkate alıyoruz.
Sofia Natural 1957 logo
X