Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimiz doğal köy ürünüdür. Doğal olan ürünleri kokusundan, renginden, tadından ve tazeleğinden kolayca anlayabilirsiniz.

Saat 12:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir, bu süreden itibaren mesafeye göre 24-48 saat içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Sitemizde, kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra ürününüz kargoya verilmektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Sipariş iptal isteminizi sitemizin iletişim bölümünden yazılı olarak yada Whatsapp  üzerinden iletebilirsiniz. Kargoya verilmemiş, hazırlanmamış veya tedarik edilmemiş siparişler isteminizle birlikte iptal edilerek tüm sipariş bedeli iade edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal bildiriminde bulunduysanız iade ve iptal sayfamızı ziyaret ediniz.

Ürünlerimizin hepsi doğal ve kendi yöresinin ürünüdür.

Kırılabilecek olan ürünlerimizi balonlu naylon pat pat ambalajlara sararak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeye tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Evet, üye olmadan da alışverişleriniz güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizin için tanımladığımız kodu sepetinizde "hediye çeki kullanmak istiyorum" alanına yazarak, avantajlardan rahatça faydalanabilirsiniz

Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "256 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Elbette tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyeleriniz ve önerileriniz bizim için çok kıymetlidir. Her zaman dikkate alıyor ve uyguluyoruz. Bunun için info@sofianatural1957.com adresine bildirmeniz yeterli. Gerisi bizde!

X